0 (530) 168 30 93 dryelizakcelik@gmail.com

Jinekolojik Hastalıklar

Sık yapılan kontroller sayesinde erken teşhisle sorunlarınızdan kurtulun.

Jinekolojik Hastalıklar

Sık yapılan kontroller ve erken teşhisle sorunlarınızdan kurtulun.

Jinekolojik Hastalıklar

Nelerdir?

İdrar Yolu Sorunları ve Sistit, Rahim Ağzı Yaraları, Rahim Ağzı İltihabı (Servisit),  Rahim Ağzında Naboth Kistleri, Yumurtalık Kistleri, Hormon Hastalıkları ve Polikistik Over, Mantar Enfeksiyonları ve Diğer Vajinitler, Çikolata Kistleri ve Endometriyozis, Bartholin Kisti ve Absesi, Rahim ve Rahim Ağzı Polipleri Adenomiyozis, Rahim İçi Yapışıklıklar (Asherman Sendromu) Rahim Miyomları, Genital HPV (Siğiller) ve Kondilom,
Genital (Jinekolojik) Kanserler, Jinekolojik Kanserlerde Erken Tanı, CIN (Rahim Ağzı Kanseri Öncüsü Lezyonlar) Rahim Ağzı Kanseri, Endometriyal Hiperplazi, Rahim Kanseri, Yumurtalık Kanseri, Vulva Kanseri ve Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Jinekolojik Hastalıklar grubunda yer almaktadır.

Jinekolojik Hastalıklar

Muayene ve Tanı

Bu tür sorunlar belirli dönemlerde bir kadının hissettiği şikayetler sonucunda yapılacak olan jinekolojik muayene sırasında tesbit edilebileceği gibi rutin yapılan kontroller sırasında da görülebilmektedir. Bu sebeple rutin kontrollerinizi yaşınıza uygun olarak doktorunuzun planlayacağı zamanlarda tekrar etmeniz sizin ve aileniz için faydalıdır.

En ufak bir şikayetiniz varsa en kısa sürede bir hekim kontrolüne başvurmanızda fayda var. Erken tanı ve teşhis sayesinde hayat konforunuz artacağı gibi bir çok sorunun da önüne geçmiş olacağınızı unutmayın.

 

Detaylı bilgi almak için arayınız.

Eposta

dryelizakcelik@gmail.com

Telefon

0(530) 168 30 93

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cumartesi
(Çarşamba hariç)
10.00 – 17.00

Adresimiz

Yalı Mahallesi Kadir Sokak Helis More Residence
No: 14/83 Kartal – İstanbul